Chuck Mason Invitational
Fostoria High School
.
Finals


Weight Class: 104      
Kyle Fruth (Eastwood) Defeated Eric Mathis (Washington) Fall 1:31
Avery Teeple (Gibsonburg) Defeated Tyler Rienhart-Anez (Hopewell-Loudon) Fall 1:00
Ranson Peterson (Otsego) Defeated Parker Sherry (Port Clinton) M-Dec 8-0
Weight Class: 110      
Jordan Goney (Washington) Defeated Kyle Schultz (Port Clinton) Fall 2:19
Cole Steele (Otsego) Defeated Cody Collins (Eastwood) M-Dec 9-1
Seth Douglas (Donnell) Defeated Kole Wymer (Van Buren) M-Dec 12-0
Weight Class: 116      
Bryce Ireland (Otsego) Defeated Oscar Pichardo (Fostoria) Dec 3-2
Brady Jaso (Lakota) Defeated Garrett Wagner (Carey) Fall 1:45
Max Jolliff (Donnell) Defeated Bradley Mendoza (Gibsonburg) Dec 6-2
Weight Class: 122      
Gus Mancuso (Otsego) Defeated Brandon Derr (Upper Sandusky) Fall 1:44
Michael Schwind (Eastwood) Defeated Dru Hernandez (Donnell) Dec 6-5
Me-Shai Coleman (Fostoria) Defeated Tyler Ludwig (Van Buren) Fall :32
Weight Class: 128      
Zarrick Ramirez (Donnell) Defeated Brandon Ritter (Upper Sandusky) Dec 6-0
Christian Aldeco (Elmwood) Defeated Josiah Trevino (Glenwood) M-Dec 10-2
Hugo Villareal (Gibsonburg) Defeated Darry Endicott (Lakota) Fall 2:49
Weight Class: 134      
Bryce Anderson (Lakota) Defeated Valentine Sierra (Glenwood) Forf
Jacob Emerine (Van Buren) Defeated Josh McCauley (Eastwood) Dec 5-2
Marciano Salazar (Gibsonburg) Defeated Noah Price (Fremont St. Joe) Dec 7-0
Weight Class: 142      
Javier Almageur (Otsego) Defeated Loren Couch (Donnell) Dec 6-1
Kevin Beall (Van Buren) Defeated Kheagan Loe (McComb) Forf
Noah Clary (Upper Sandusky) Defeated Logan Kempf (Cory-Rawson) Fall :41
Weight Class: 150      
Levi Garner (Elmwood) Defeated Jaret Harrison (Gibsonburg) M-Dec 8-0
Dalton Limes (Otsego) Defeated Zach Bryant (Donnell) Fall :44
Jalen Casiano (Eastwood) Defeated Hunter Wymer (Van Buren) Fall 2:36
Weight Class: 160      
Nick Hepfinger (Eastwood) Defeated Evan Sibrel (Elmwood) Fall :33
Eddie Haynes (Otsego) Defeated Joey Bower (Donnell) Fall 2:29
Tyler Lilley (Gibsonburg) Defeated Wyatt Patton (Glenwood) Fall 1:12
Weight Class: 172      
Marcus Easterwood (Otsego) Defeated Spencer Pendleton (Woodmore) Fall :15
Noah Stephan (Carey) Defeated Ben Carr (Eastwood) Fall 1:20
Dylan Hinton (Elmwood) Defeated Jacob Close (Washington) Fall 1:30
Weight Class: 205      
Alex Gallegos (Glenwood) Defeated Tony Gonyer (Lakota) Fall 1:38
Connor Johnston (Upper Sandusky) Defeated Logan Kenley (Danbury) Fall 1:30
Antonio Salinas (Eastwood) Defeated Ethan Schlack (Carey) Fall 1:30
Weight Class: 245      
Clay Fletcher (Carey) Defeated Kyle Doll (Eastwood) Forf
Josiah Leyman (Glenwood) Defeated John Hill (Arcadia) Fall 2:50
Dakota Klotz (Lakota) Defeated Gage Stahl (Hopewell-Loudon) Fall 3:55
Weight Class: 80      
Dylan Collins (Gibsonburg) Defeated Anthony Johnson (Lakota) M-Dec 12-1
Robert Berry (Woodmore) Defeated Dylan Trizzi (Washington) Dec 2-0
Cameron Policki (Otsego) Defeated Quinn Booth (Eastwood) Fall 2:10
Weight Class: 86      
Ian Kress (Otsego) Defeated Kolton Mossbarger (Elmwood) Dec 6-5
Boston Dubocq (Donnell) Defeated Gage Floro (Port Clinton) Dec 18-12
Weight Class: 92      
Logan Bloom (Lakota) Defeated Aliza Stahl (Van Buren) Dec 4-0
Jarret Bartson (Donnell) Defeated Nikos Skofous (Port Clinton) Fall :41
Tyler Sandwisch (Woodmore) Defeated Corey Leora (Elmwood) Dec 6-4
Weight Class: 98      
Nick Mainous (Port Clinton) Defeated Micah Demuth (Donnell) Dec 7-0
Brendan Love (Arcadia) Defeated Devin Takacs (Washington) Fall 2:51
Nate Vasquez (Fremont St. Joe) Defeated Jacob Hahn (Eastwood) Fall :38